• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Sunrise Romance Resort 5* (22)

 

WEB страна на хотел

Пакет цена по лице за 6 ноќи All inclusive / 7 дена

 

Sunrise Romance Resort  5* 11.06.19 18.06.19 25.06.19 02.07.19 09.07.19 16.07.19 23.07.19 30.07.19 06.08.19 13.08.19 20.08.19 27.08.19
DBL Deluxe Room 883 883 883 914 914 914 914 914 914 914 914 924
DBL Standard Garden Room 759 759 759 790 790 790 790 790 790 790 790 800
DBL Standard Pool View 790 790 790 821 821 821 821 821 821 821 821 831
DBL Swim Up Room 1131 1131 1131 1162 1162 1162 1162 1162 1162 1162 1162 1173
Sgl Deluxe Room 1212 1212 1212 1256 1256 1256 1256 1256 1256 1256 1256 1271
SGL Standard Garden Room 1026 1026 1026 1069 1069 1069 1069 1069 1069 1069 1069 1085
SGL Standard Pool View 1069 1069 1069 1119 1119 1119 1119 1119 1119 1119 1119 1134
SGL Swim Up Room 1585 1585 1585 1628 1628 1628 1628 1628 1628 1628 1628 1644
Superior Double 852 852 852 883 883 883 883 883 883 883 883 893
Superior Single 1162 1162 1162 1212 1212 1212 1212 1212 1212 1212 1212 1228
Superior Triple 833 833 833 864 864 864 864 864 864 864 864 875
TRL Deluxe Room 864 864 864 895 895 895 895 895 895 895 895 906
TRL Standard Garden Room 740 740 740 771 771 771 771 771 771 771 771 782
TRL Standard Pool View 771 771 771 802 802 802 802 802 802 802 802 813
TRL Swim Up Room 1113 1113 1113 1144 1144 1144 1144 1144 1144 1144 1144 1154

Цените се дадени по лице и истите вклучуваат:

6 ноќевања на улусга All inclusive

Авионски билет со чартер лет на релација Скопје - Хургада - Скопје (директен летдозволени 20 кг чекиран багаж по лице

Трансфер  аеродром - хотел - аеродром

Организација на аранжманот


Цената не вклучува:

Аеродромски такси во висина од 80 еур по лице (25 еур за деца до 1.99 г)

Египетска влезна виза - за патници со маккедонски пасоши се добива на аеродром при пристигнување во Хургада.

Потребно е да имате пасош со важност најмалку 6 месеци од датумот на завршување на Вашиот престој во Хургада и хотелска резервација.

Цената на визата е 25$ и истата се плаќа на лице место.

Пансионски услуги во хотелот после одјавување на собите 

Патничко осигурување

Факултативни екскурзии и индивидуални трошоци.

Сите цени се изразени во евра, плаќањето е во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 денари.