• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA RG (4)

 

RG Studios е новоизградено сместување дизајнирано да ги задоволи современите потреби на гостите.Вилата е сместена на само 100м. од една од најубавите плажи на островот и од самиот центар на градот.. Располага со 1/2 студија опремени со сопствена кујна, тоалет, тераса, ТВ, Wi – Fi, клима (вклучена во цена)…

 

-15% попуст за комплетна уплата до 15.01.2019

Период

Бр. на ноќевања

1/2

студио

02.06-09.06.19

7*

140

09.06-16.06.19

7*

160

16.06-23.06.19

7*

190

23.06–30.06.19

7*

220

30.06-09.07.19

9

480

09.07-18.07.19

9

580

18.07-27.07.19

9

580

27.07–05.08.19

9

580

05.08-14.08.19

9

580

14.08-23.08.19

9

580

23.08–01.09.19

9

520

01.09–08.09.19

7*

190

08.09-15.09.19

7*

160

15.09-22.09.19

7*

140

22.09-29.09.19

7*

110

Напомена:

Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице
Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз
За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена (не се комбинира)
Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 За хигиената во студијата во текот на престојот се грижат самите корисници
Во секој од апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во студиото/апартманот
Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
Сместување во студијата/апартманите е после 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е во 09 часот по локално време
 Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

 

*При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

 

Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:

возрасни: 50 €
деца од 2 до 12 години: 35 €
деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

 

Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

Туристичка такса од 0,5€ на ден по сместувачка единица се плаќа на лице место по пристигнување (check in) во објектот.