• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

MARIA DEL MAR 4* (1)

                                                                                                                                
Локација: Хотелот е лоциран во центарот на Лорет де Мар на 200м од центарот на забавата каде има безброј ресторани, продавници и богат ноќен живот.
Опис: Хотелот располага со внатрешен и надворешен базен, летна тераса, билијард, менувачница, ТВ салон, туристичко биро, ресторан, анимациски програми…
Сместување: Собите се стандардни со балкон, имаат централно ладење, директна телефонска линија, сателитска ТВ, фен за коса, сеф (со доплата)
Плажа: 300м
Услуга: Полн Пансион (FB)
EARLY BOOKING !!!
за резервации направени до 31.05.2019
 
 
                                                                                                                       
BO ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:
* 7/10 ноќевања на база наведената услуга.
* Авионска карта на релација Скопје – Барселона – Скопје со 1 парче чекиран багаж (до 20кг) и 1 парче кабински багаж (макс. Димензии 56х45х25) по лице
* Организиран трансфер аеродром – хотел – аеродром во Шпанија

ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО:
* Аеродромски и административни такси во износ од 60еур
* Патничко здравствено осигурување
* Туристичка такса – се плаќа директно на рецепција во хотел