• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

KOMPLEX KOLOSEU (44)

 

Комплекс Колосеу се наоѓа на 7 км од стариот град Драч во туристичката населба Голем, на 80-100 метри од плажа. Располага со 1/2,1/3,1/4 студија и 2/2 (APP) апартмани со твц, клима, wi-fi,фрижидер, ресторан(шведска маса).

 

Комплексот хотел Колосеу ви нуди сместување во студија и апартмани со исхрана во ресторан. 8 дневен аранжман со превоз, 7 полни пансиони (појадок, ручек и вечера). Смените се секој петок со поаѓање од Скопје во 21.00 часот. Од Тетовo во 22.00 ч,Гостивар, Кичево и Струга.

 

-јуни/септември

1/2,1/3,1/4,2/2 aпп-130 евра

1/2,1/3,1/4,2/2 апп-500 м од плажа-120 евра

1/2,1/3,1/4,2/2 апп-100 м од плажа-125 евра

 

-јули/август

1/2-100 м од плажа-160 евра(исхрана во ресторант Колосеу).

1/3,2/2 апп-100 м од плажа-140 евра

1/2-500 м од плажа-145 евра(исхрана во ресторант Бесани).

1/3,2/2 апп-500 м од плажа-130 евра

-студија без клима(исхрана во ресторант Колосеу)

1/2-140 евра

1/3,1/4-125 евра
 

Деца до 3 год. - гратис;

едно дете од 3- 11 г - 70% од цената: две деца од 3-11 г. - 50%.
Со сопствен превоз, цената се намалува за 15 евра (930 ден).


Во цената не е вклучено: патничко осигурување; станична услуга; лежалка.
  
Постои можност да резервирате аранжман по ваша желба-сопствен термин. 

 

ЈУНИ: 31.05-08.06/07.06-15.06/14.06-22.06/ 21.06-29.06/

ЈУЛИ: 28.06-06.07/05.07-13.07/  12.07-20.07/  19.07-27.07/ 26.07-03.08/

АВГУСТ: 
02.08-10.08/  09.08-17.08/ 16.08-24.08/ 23.08-31.08

СЕПТЕМВРИ: 30.08-07.09/ 06.09-14.09/ 13.09-21.09/  20.09-28.09