• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA MESIMVRIA (4)

Вилата се наоѓа на 500 метри од најубавата плажа на островот Golden Beach, а оддалечена од  центарот на Скала Потамиа на околу десетина минути пешачење. Позади вилата има паркинг за гостите на вилата. Вилата поседува wi-fi и клима уред (со доплата од 5€ на ден). Вилата располага со двокреветни и трикреветни студија на прв и втор кат и во секое од нив има комплетно опремени кујни,ТВ, Wi-Fi, клима (со доплата од 5€ на ден),сопствени балкони…

 

-15% попуст за комплетна уплата до 15.01.2019

Период

Услуга: ноќевање

Бр. на ноќевања

1/2

студио

1/3

студио

02.06-09.06.19

7*

125

135

09.06-16.06.19

7*

145

155

16.06-23.06.19

7*

170

180

23.06–30.06.19

7*

200

220

30.06-09.07.19

9

430

460

09.07-18.07.19

9

520

560

18.07-27.07.19

9

520

560

27.07–05.08.19

9

520

560

05.08-14.08.19

9

520

560

14.08-23.08.19

9

520

560

23.08–01.09.19

9

470

500

01.09–08.09.19

7*

170

190

08.09-15.09.19

7*

145

155

15.09-22.09.19

7*

125

145

22.09-29.09.19

7*

99

110

 

Напомена:

Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз доколку користи)
Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз
За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена (не се комбинира)
Во цената на аранжманите не е вклучено користењето на клима уредот и се доплаќа 5€ на ден.
 За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
Во секој од апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во студиото/апартманот
Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
 Сместување во студијата/апартманите е после 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е во 09 часот по локално време
 Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

 

*При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

 

Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:

возрасни: 50 €
деца од 2 до 12 години: 35 €
деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

 

Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

Туристичка такса од 0,5€ на ден по сместувачка единица се плаќа на лице место по пристигнување (check in) во објектот.