• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

KATERINA LUX (5)

 

Вила КАТЕРИНА ЛУКС апартман на 250 метри од плажа,800м.од центар на Полихроно, располага со 1/3+1/2+1дуплекс -на прв спрат,со 2 спални соби со 3 и 2 кревети и дневна со  лежај за спуштање,опремена кујна,купатило, ТВ, тераса со поглед према море.

Климата е вклучена во цената  во сите вили.

Агенцијата организатор не може да  ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот  како бесплатна услуга.

 

ПЕРИОД

НOЌ 

1/3+1/2+1

 дуплекс

02.06-10.06

8

150

10.06-18.06

8

250

18.06-26.06

8

350

26.06-04.07

8

470

04.07-12.07

8

550

12.07-20.07

8

580

20.07-28.07

8

590

28.07-05.08

8

590

05.08-13.08

8

590

13.08-21.08

8

590

21.08-29.08

8

580

29.08-06.09

8

430

06.09-14.09

8

330

14.09-22.09

8

210

22.09-30.09

8

110

 

Цените се изразени во евра за наем на студија или апартмани за 8 ноќевања.             

Доплата за туристичка такса 0.5 еур по соба по ден (се плаќа во агенција).

Автобуски превоз: Од Прилеп 05:00 Враќање: Полихроно 13:30 ч. по локално време.

Цена: 1800 ден. (29 €), за деца до 14 год 1000 ден. (16,5 €) повратен билет.

Напомена: Доплата за туристичка такса 0,5 € - 1 € по соба на ден (во агенција).

Задолжително патничко здравствено осигурување - без франшиза до 65 год. - 200 ден, од 65 до 70 год. - 400 ден, деца до 14 год. - 150 ден. За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите гости.

Собите се напуштаат во 9 ч а сместувањето во 13 ч по локално време.