• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA PALMA (81)

                                                                                                                      
Вила ПАЛМА се наоѓа на пешачката зона во центарот на Полихроно на 50 метри од плажа. Опкружена е со прекрасен двор со голема тревна површина и градина. Располага со 1/3 студија, и 1/5 апартман, на високо приземје и први кат. Сите сместувачки единици се комфорни со комплетно опремени кујни, сопствени купатила, ТВ, клима уреди чие користење е вклучено во цената, балкони со поглед на градина. Во градината има можност да се користат скарите.
                                                                                               

ТЕРМИН ОД:

НОЌИ

PALMA         1/3 studio

PALMA         1/3+1 studio

PALMA       1/5 app

18.05

7*промо

59

59

69

25.05

7*промо

69

69

79

01.06

7*

99

109

119

08.06

7*

119

129

139

15.06

7*

129

139

149

22.06

7*

139

159

189

29.06

7

320

340

370

06.07

7

340

380

420

13.07

7

360

420

470

20.07

7

360

420

470

27.07

7

360

420

470

03.08

7

360

420

470

10.08

7

350

410

450

17.08

7

330

360

390

24.08

7*

139

149

169

31.08

7*

119

129

149

07.09

7*

99

109

129

14.09

7*промо

69

69

79

21.09

7*промо

59

59

69

Цени за термини по типови простории и услуги
Термини1/3 СТД Бр. ноќевања
18/05/2019 - 25/05/2019
59.00€  7* промо

НАПОМЕНА:   

- Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.  

- За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;

- Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.

-Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртотолицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз.

-Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место.

- Сместувањето во собите е после 13 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време. 

- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

- Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.


- Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

  35 € возрасни 

  25 € деца од 2 - 12 години 

  БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)