• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA JANIS (57)

Вила Јанис се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со четири  четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата не се доплаќа.

 

-15% за резервации до 15.01.2019, Early Booking

-10% за резервации до 31.03.2019, Early BookingПЕРИОД

број на ноќевања

1/4

студио

24.05-31.05

7

79€*промо

31.05-07.06

7

89€*промо

07.06-14.06

7

109€*

14.06-21.06

7

129€*

21.06-01.07

10

360€

01.07-11.07

10

410€

11.07-21.07

10

450€

21.07-31.07

10

450€

31.07-10.08

10

450€

10.08-20.08

10

450€

20.08-30.08

10

410€

30.08-06.09

7

129€*

06.09-13.09

7

109€*

13.09-20.09

7

89€*промо

 

НАПОМЕНА :

- Цените означени со * се дадени по лице за 7 ноќи/ 8 дена со вклучен превоз , 3  лице  плаќа само  35 €

- Цените без звездичка означуваат наем на студио за 10 ноќи/11дена  без превоз

- Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба  од  ден - се плаќа во агенцијата .

 

-ПРЕВОЗ - 35 € повратен билет за возрасни                                     

                -  25 €  за деца од 2-12 год

                -  дете до 2 год. бесплатно без седиште