• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Хотел Blue Sea 3* (10)

 

Хотел  Blue Sea ***+ се наоѓа на 2 минути пешачење од најпозната плажа Ladies Beach  и на 3 км оддалеченост од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 50 соби, ресторан, ресторан на покривот со прекрасен поглед на море, лоби бар, сеф на рецепција, надворешен базен, паркинг. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, мини  бар, балкон.

 

Цени за 10 ноќевања со појадок и вечера (HB)

Термини

цена по лице 1/2

Термини

цена по лице 1/2

Термини

цена по лице 1/2

01.06-11.06

209 €

11.07-21.07

309 €

20.08-30.08

309 €

06.06-16.06

209 €

16.07-26-07

309 €

25.08-04.09

299 €

11.06-21.06

229 €

21.07-31.07

309 €

30.08-09.09

259 €

16.06-26.06

229 €

26.07-05.08

309 €

04.09-14.09

249 €

21.06-01.07

249 €

31.07-10.08

309 €

09.09-19.09

249 €

26.06-06.07

269 €

05.08-15.08

309 €

14.09-24.09

249 €

01.07-11.07

309 €

10.08-20.08

309 €

19.09-29.09

249 €

06.07-16.07

309 €

15.08-25.08

309 €

23.09-04.10

249 €

Цени за 9 ноќевања со појадок и вечера (HB)

Термини

цена по лице 1/2

02.07-11.07

279 €

05.07-14.07

279 €

11.07-20.07

279 €

14.07-23.07

279 €

20.07-29.07

279 €

23.07-01.08

279 €

Цени за 7 ноќевања со појадок и вечера (HB)

Термини

цена по лице 1/2

07.07-14.07

219 €

14.07-21.07

219 €

21.07-28.07

219 €

28.07-04.08

219 €

04.08-11.08

219 €

11.08-18.08

219 €

18.08-25.08

219 €

Во цената е вклучено 10 ,9 и 7 ноќевања со појадок и вечера (HB), клима и превоз.
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден

Напомена: Термините во табелите се однесуваат на термин за сместување во хотел
Поаѓањето е еден ден претходно , во 10 часот од паркингот  спроти  хотелот Холидеј Ин.