• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA OKEANIS (81)


Вила ОКЕАНИС се наоѓа во мирниот дел на Фурка и на оддалеченост на околу 40 метри од градската плажа. Располага со 1/4 апартмани на кат и на ниско приземје, со пространи тераси. Сите апартмани се комплетно опремени со мебел, тоалет, мини кујна, ТВ и клима уред чие користење е бесплатно.


ТЕРМИН

НОЌИ

OCEANIS      1/4  ниско приземје

OCEANIS    1/4 АПП

01.06 

7*

89 

99 

08.06 

7*

109 

129 

15.06 

7*

129 

159 

22.06 

7*

149 

179 

29.06 

7

320 

350 

06.07

7

340

370

13.07

7

360

390

20.07

7

360

390

27.07

7

360

390

03.08

7

360

390

10.08

7

360

390

17.08

7

320

350

24.08

7*

139

159

31.08

7*

109

129

07.09

7*

89

99

14.09

7*промо

69

69

Цени за термини по типови простории и услуги
Термини1/4 Апартман приз. Бр. ноќевања
14/09/2019 - 21/09/2019
69.00€  7* промо

Услови под кои важи аранжманот

НАПОМЕНА:   

- Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.  

- За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 15 евра;

- Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.

-Во апартман за термините со *,две лица плаќаат полн износ а третото и четвртотолицe се сместуваат бесплатно, и плаќаат само за превоз.

-Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место.

- Сместувањето во собите е после 14 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

- Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

- Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

  35 € возрасни

  25 € деца од 2 - 12 години

  БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)