• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA NIKO (5)

 

ВИЛА НИКО на 80 - 90 метри од плажа, располага со 1/2, 1/3, 1/4 студија, (1 дупли и 2 поединечни крвети) и 1/3 + 1/3 дуплекс апартман (2 спални соби со по 3 кревети + дневна соба - погоден за 2 фамилии), опремени со: кујна, купатило, ТВ, тераси..

Агенцијата организатор не може да ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот како бесплатна услуга.

Климата е вклучена во цената.

 

 

Цените се изразени во евра за наем на студија или апартмани за 8 ноќевања.

Автобуски превоз:

Од Прилеп 05:00 Враќање:

Полихроно 13:30 ч. по локално време.  

Цена: 1800 ден. (29 €), за деца до 14 год 1000 ден. (16,5 €) повратен билет.


Напомена: Доплата за туристичка такса 0,5 € - 1 € по соба на ден (во агенција).

 Задолжително патничко здравствено осигурување

За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите гости.

Собите се напуштаат во 9:00 ч а сместувањето во 13:00 ч по локално време. Агенцијата организатор не може да ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот  како бесплатна услуга.

Плаќањето е во денарска противредност (1 € = 61.8 ден.).