• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA PAPADOPULOS (24)

 

Вила Пападопулос се наоѓа на 400м од центарот на Полихроно и на отприлика 190м оддалеченост од море, во мирниот дел на Полихроно према Ханиоти, се состои од две згради, со парк и зеленило, простор за одмор (летниковец), скара, паркинг сопстен нема, но има слообден простор за паркинг наспроти вилата.

Собите се опремени со: клима, тв, сопстевен тоалет, тераса, кујна опремена со прибор за готвење и јадење.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО / АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

 ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОС ОД 61,8МКД

 

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 01.05.2019

 

ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќевања

1/3  (студио за 3 лица)

1/3+1  (студио за 4 лица) 

1/4  (апп  за 4 лица)

1/5  (апп  за 5 лица)

19.05-26.05.19

7

89 промо

99 промо

99 промо

129 промо

26.05-02.06.19

7

109 промо

119 промо

129 промо

199 промо

02.06-09.06.19

7

139

149

179

279

09.06-16.06.19

7

229

239

249

349

16.06-23.06.19

7

289

299

309

379

23.06-30.06.19

7

309

319

329

449

30.06-07.07.19

7

339

349

359

459

07.07-14.07.19

7

379

389

399

509

14.07-21.07.19

7

419

429

439

509

21.07-28.07.19

7

419

429

439

509

28.07-04.08.19

7

419

429

439

509

04.08-11.08.19

7

419

429

439

509

11.08-18.08.19

7

419

429

439

509

18.08-25.08.19

7

389

389

409

459

25.08-01.09.19

7

349

359

369

389

01.09-08.09.19

7

269

269

289

309

08.09-15.09.19

7

229

219

229

259

15.09-22.09.19

7

159 промо

159 промо

179 промо

169 промо

22.09-29.09.19

7

89 промо

89 промо

99 промо

129 промо

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)


Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Полихроно чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики (секоја Недела)

Скопје (Дрводекор) – 35еур по лице

Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 40еур по лице

Струмица (БП Макпетрол кај нов кружен тек)-Трансфер до Удово – 40еур по лице

Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 35еур по лице

Удово (бензинска пумпа Удово) – 35еур по лице

Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 35еур по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Кичево за Халкидики:

Битола – ( Автобуска Станица Транскоп на перон)-30еур по лице

Прилеп (БП Селида) Трансфер до Битола – 30еур по лице

Струга (Хотел Дрим) Трансфер до Битола – 35еур по лице

Кичево (пред т.а.Меридијан) Трансфер до Битола – 35еур

Охрид ( БП Лук Оил излез кон Битола) Трансфер до Битола – 35еур по лице

Ресен (спроти автобуска станица) Трансфер до Битола – 30 еур по лице


Деца од 2-11,99год – Попуст од 10еур од редовната цена за Скопје и 15еур од Битола и Прилеп

Деца до 1,99год – бесплатно и не користат седиште

Возрасно лице над 63год – 10еур попуст