• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA MARIJA (16)

 

Вила Марија – се наоѓа на околу 400 метри оддалеченост од плажа. Содржи спална соба со брачен кревет, а во дневната соба со поединечно легло и еден кревет на извлекување. Апартманот е на високо приземје. Апартманите се комплетно опремени и во кујната има голем шпорет и голем фрижидер. Сите апартмани имаат балкон и Wi-fi.


 

 

Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз, a цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.

- За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;

-Во апартман за термините со *, две лица плаќаат полн износ, а третото и четвртото лицe се сместуваат бесплатно и плаќаат само за превоз ( доколку користат).

-Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман/ студио и се плаќа на лице место.

- Сместувањето во собите е после 14 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00часот локално време.

- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

- Попустите за рана резервација не се комбинираат со попустите за 7 + 7 ноќевања.

- Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

- Цената само за превоз: Скопје  Халкидики - Скопје изнесува:

35 € возрасни.25 € деца од 2 - 12 години.БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште).