• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

PARTENIS (53)

 

Се наоѓа на влезот во Пефкохори, во близина на центарот, на само 150 m oд најубавиот дел на плажата. Во близина е и големиот супермаркет “Matsutis”. Дворот, со преубав тревник, цвеќиња и палми, е права оаза за одмор и дружење. Гарнитурата за седење под сенката од маслиново дрво е идеално место за дружење преку целиот ден. Гостите може да ја користат и скарата во дворот, каде има и 2 туша. Објектот има и своја рецепција.  Апартманите имаат спална соба и дневен престој со опремена кујна и кревет на развлекување. Идеална првенствено за семејства со деца. Секој апартман има купатило, LCD TV, Wi-Fi интернет и клима уред, користењето се плаќа, како и тераса со гарнитура за седење.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО АПАРТМАН ЗА НАЕМ НА 10 НОЌЕВАЊА

 

Курс 1 еур = 62 ден


СОДРЖИНА НА КУЌАТА: двор, скара во дворот, WI-FI интернет СОДРЖИНА НА АПАРТМАНИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, клима, купатило, тераса, LCD TV ВАЖНО! Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!