• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA LEONA 2 (57)

 

Вила Леона 2 се наоѓа на 30 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има триплекс апартман,  три спални соби  1/2 + 1/2 +1/3,  комплетно опремена  кујна во кoja има тросед, тоалет, тераси од сите соби, тв, интернет и клима која е вклучена во цената.


 

НАПОМЕНА :

– Цените означени со * се дадени по лице за 7 ноќи/ 8 дена со вклучен превоз,  во дуплекс и триплекс апп плаќаат минимум 4 лица , останатите доплаќаат само по 35 евра

– Цените без звездичка означуваат наем на дуплекс или триплекс  за 10 ноќи/11дена  без превоз

– Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба  од  ден – се плаќа во агенцијата

ПРЕВОЗ:  – 35 € повратен билет за возрасни                                      

                –  25 €  за деца од 2-12 год

                –  дете до 2 год. бесплатно без седиште