• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA RELAX (59)

 

Вилата Relax се наоѓа во центар на Полихроно веднаш спроти Doctor of hunger и на 100м од плажата.Располага со едноспален апартман со спална соба и кревет плус за возрасно лице по потреба (реновирана оваа година) и во дневната соба има лежај на спуштање за двајца и дете до 5 год.Комплет опремена кујна со шпорет со рерна,ТВ со сопствена сателитска антена,клима вклучена во цената,интернет,тоалет со туш кабина,тераса со масичка пред вилата и уште една тераса позади вилата. Пред вилата има двор со скара.

 

термини

Бр.на ноќевања

1/2+1/2+1(5 лица)

Цената е во евра

19.05-26.05

7*

69

26.05-02.06

7*

89

02.06-09.06

7*

119

09.06-16.06

7

219

16.06-23.06

7

279

23.06-30.06

7

299

30.06-07.07

7

359

07.07-14.07

7

389

14.07-21.07

7

439

21.07-28.07

7

439

28.07-04.08

7

439

04.08-11.08

7

439

11.08-18.08

7

439

18.08-25.08

7

389

25.08-01.09

7

299

01.09-08.09

7

239

08.09-15.09

7*

119

 

Термините означени со * се однесуваат на цена по лице со вклучен превоз (само за првите две лица,а останатите плаќаат само превоз доколку користат)

Термините без * се однесуваат на цени за наем на соба за 7 ноќевања/8 дена

За првите 3 термини и за последниот  попустот не важи, само за сопствен превоз се намалува 10 евра

Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.

При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;

Во апартманот дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 5 години во кревет со двајца возрасни;

Поради генерално чистење на апартманот после секоја смена, истите се напуштаат во 09:00, а се добиваат околу 13:00 часот (локално време);

Хигиената си ја одржуваат самите клиенти за време на престојот;