• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA JORGOS (57)

 

Вила Јоргос се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студија како и еден дуплекс апартман. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата се наплаќа 5 € на ден.

 

-15% за резервации до 15.01.2019, Early Booking

-10% за резервации до 31.03.2019, Early Booking

 

ПЕРИОД

број на ноќевања

1/3

студио

1/4

студио

1/4+1/4

дуплекс

24.05-31.05

7*

79€*промо

89€*промо

99€промо

31.05-07.06

7*

89€*промо

99€*промо

109€*промо

07.06-14.06

7*

109€*

119€*

129€*

14.06-21.06

7*

129€*

139€*

159€*

21.06-01.07

10

360€

410

580€

01.07-11.07

10

430€

470€

670€

11.07-21.07

10

470€

490€

760€

21.07-31.07

10

470€

490€

760€

31.07-10.08

10

470€

490€

760€

10.08-20.08

10

470€

490€

760€

20.08-30.08

10

430€

470€

670€

30.08-06.09

7*

129€*

139€*

159€*

06.09-13.09

7*

109€*

119€*

129€*

13.09-20.09

7*

89€*промо

99€*промо

119€*промо

 

   НАПОМЕНА :

- Цените означени со * се дадени по лице за 7 ноќи/ 8 дена со вклучен превоз , 3  лице  плаќа само  35 €

- Цените без звездичка означуваат наем на студио за 10 ноќи/11дена  без превоз 

- Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба  од  ден - се плаќа во агенцијата

- Во дуплекс апп минимум плаќаат две лица , останатите доплаќаат 

само 35 евра .


-ПРЕВОЗ - 35 € повратен билет за возрасни                                     

                -  25 €  за деца од 2-12 год

                -  дете до 2 год. бесплатно без седиште