• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

GRAND ROYALE 4* (35)

 

Локација : 300 м од жичарницата 

Наоѓајќи се во подножјето на Пирин Планина, овој хотел на своите гости им нуди прекрасен поглед и удобен престој. Располага со лоби бар и камин кој нуди чувство на интимност и топлина, ресторан, детски кат, ски гардеробер.

СПА Центар : внатрешен базен со детски сектор, фитнес, финска сауна, парна бања, џакузи, турска бања, спа процедури и масажи.

 

www.grandroyale.bg

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА – период на престој од 12.01-10.04.2020 : 15% за резервација и уплата до 30.09.2019

10% за резервација и уплата до 30.11.2019 

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 12.01-28.02.2020 | 5=4 за период на престој 01.03-10.04.2020

(се комбинира со попуст за рана резервација)

Попустите и бонусите важат за ноќевање со појадок и полупансион.


 

Во цената е вклучено:

појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,

релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.


Дополнителни услови : 

Дете до 2.99 год. – бесплатно

Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно

Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио – 30% попуст

Возрасен на дополнително легло – 30% попуст

За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете – 40€

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден