• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Хотел Olivera (10)

                                                                                                                    
Hotel Оlivera 3* - се наоѓа на 7 километри од центарот на Ајвалик. Хотелот се наоѓа на плажа и има сопствен дел на плажата,лежалките и чадорите се бесплатни за кпристење за гостите на хотелт.Хотелот има отворен базен,со дел за деца,бар,лоби,терен за одбојка, пинг понг,дискотека,ресторан со интернационална и домашна кујна.Wi-Fi  достапно во во лобито на хотелот и е бесплатно. Сите соби имаат сопствено купатило,ТВ,клима-вклучена во цената,и балкон. Услугата на хотелот е на  база на полупансион или се влкучено.

термин

П.П.

АЛЛ

12.05-31.05.2019

21 €

32 €

01.06-07.06.2019

/

50 €

08.06-14.06.2019

25 €

33 €

15.06-21.06.2019

30 €

37 €

22.06-28.06.2019

33 €

39 €

29.06-05.07.2019

/

45 €

06.07-12.07.2019

/

48 €

13.07-23.08.2019

/

63 €

24.08-30.08.2019

/

48 €

31.08-06.09.2019

/

45 €

07.09-13.09.2019

/

42 €

14.09-20.09.2019

28 €

34 €

Цените се изразени во евра , плаќање во денарскка противвредност  1€ = 62 мкд.
Цените се дадени на база полупансион ( ноќевање со појадок и вечера)  или се вклучено по лице .
Цените се однесуваат на соби без поглед на море,со поглед на море се доплаќа.
Дете од 0-5,99 г. - бесплатно , второ дете од 3-11,99 г. 50% попуст.
Дете од 6-11,99 г.- 50 % попуст.