• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA PARADISE (40)

 
Вила Парадајс е оддалечена 30 м од плажа и 1км од центарот на Неа Скиони. Вилата располага со трокреветни ичетворокреветни студиа комплетно опремени со мини куjна со фрижидер, TV, клима уред (вклучена во цената),Wi-Fi , балкон. Сите соби имаат поглед кон морето. Пред вилата на располагање на гостите е и прекрасен двор ипаркинг место.
- 15% ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 15.02.2019

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ (7 НОЌЕВАЊА СО ПРЕВОЗ), ТРЕТО И ЧЕТВТРО ЛИЦЕ ГРАТИС!!!
Цените се изразени во евра во денарска противвредност 1еур=62 мкд

* За патување со сопствен превоз од цената се намалува 15 евра по лице.
*Трето и четврто лице гратис,Доплата за превоз - 35 евра за возрасни, 25 евра за деца до 12 години
*За уплатени два едно по друго аранжмани 7+7 одобруваме 10% попуст на вториот аранжман.
*Во студијата е дозволено сместување на лица во согласност со предвидениот број на кревети, преку дозволениот капацитет може да се смести само едно дете до 6 години.
*Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и објектот на престој.
*Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа на лице место при сместување.
*Во цената не е вклучено патничко здравствено осигурување.
 При промена на цената ( зголемување или намалување на истата) нема да се менува веќе договорената услуга.
 При отказ на аранжман уплатен со попуст, важат условите за отказ согласно редовниот ценовники општите услови за патување.
 Доколку се прави промена на термин уплатен со попуст, новиот договор се калкулира согласно редовниот ценовник – се губи правото на попуст.
 Попустот за рана уплата и попустот 7+7 не може да се комбинираат.
НАПОМЕНА
 Превозот се извршува со автобус или минибус согласно пријавените патници и оди досоодветното место каде може да застане според локалните сообраќајни услови,
 Организаторот не гарантира превоз до самиот објект на сместување, Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот.