• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA SIRAGAS (5)

 

ВИЛА СИРАГАС на 30 м. од плажа со двор и сопствен паркинг,комфорни студиа :1/2,1/3(за две возрасни и едно дете,или три возрасни), и 1/2+2 студиа(за две возрасни и две деца), со поглед према море, опремени со кујна, купатило, тв, тераси, WI - FI. Климата е вклучена во цената. 

Агенцијата организатор не може да ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот  како бесплатна услуга.

Цените се изразени во евра (61,8 ден.) за наем на студио за 8 ноќевања.

 

ПЕРИОД

Ноќ

     1/2  

    1/3

    1/2+2

08.06-16.06

8

160

180

190

16.06-24.06

8

240

260

280

24.06-02.07

8

320

340

360

02.07-10.07

8

360

380

400

10.07-18.07

8

390

410

430

18.07-26.07

8

420

440

460

26.07-03.08

8

440

460

480

03.08-11.08

8

440

460

480

11.08-19.08

8

440

460

480

19.08-27.08

8

420

440

460

27.08-04.09

8

320

340

360

04.09-12.09

8

240

260

280

12.09-20.09

8

160

180

190

 

 Доплата за туристичка такса 0.5 еур по соба по ден (се плаќа во агенција).

Автобуски превоз: 

Во 05:00 од Прилеп – Врахос,

14.00 Врахос - Прилеп.


Цена за превоз:

1980 ден - повратнен билет.

Деца до 14 г.=1200 денари.


Напомена:

Задолжително патничко здравствено осигурување

Менување на чаршави во собите е на секои 4 дена.

Во собите можат да се сместат онолку лица колку што има кревети.

За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти.

Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето во 13:00 ч. по локално време.