• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Хотел Buyuk Berk (10)

                                                                                                         
Хотелот BUYUK BERK 4* се наоѓа во Саримсакли на одалеченост од околу 50м . од плажата и 7км. од Ајвалик.  Хотелот располага со вкупно 180 соби.

Карактеристики на хотелот:
24 ч. Рецепција
Лоби бар
Ресторан
Базен
Базен за деца
Снек бар
Wi – Fi интернет

Собите располагаат со:
Клима                   
Сопствена бања         
Фен
Телефон
ТВ,
Мини Бар
Балкон

Термин

П.П.

АЛЛ

01.05 - 24.05.2019

19 €

/

25.05-04.06.2019

20 €

30 €

05.06-09.06.2019

38 €

45€

10.06-14.06.2019

21 €

33 €

15.06-20.06.2019

30 €

37 €

21.06-28.06.2019

33 €

39 €

29.06-12.07.2019

35 €

43 €

13.07-18.07.2019

43 €

50 €

19.07-09.08.2019

/

58 €

10.08-16.08.2019

/

68 €

17.08-24.08.2019

43 €

50 €

25.08-30.08.2019

37 €

43 €

31.08-06.09.2019

35 €

42 €

07.09-13.09.2019

30 €

38 €

14.09-20.09.2019

25 €

33 €

21.09-04.10.2019

17 €

30 €

Цените се изразени во евра , плаќање во денарскка противвредност  1€ = 62 мкд.
Цените се дадени на база на полупансион (HB) или  се вклучено, ( АIl inclusive ) по лице .
Дете од 0-5,99 г. - бесплатно , второ дете 50% попуст.
Дете од 6-11,99 г.- 50 % попуст.
Фамилијарна соба минимум 4 платежни лица.
Напомена : Климата е вклучена во цената .