• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Sunrise Meraki Hotel 4* (22)

 

WEB страна на хотел

Пакет цена по лице за 6 ноќи All inclusive / 7 дена

 

Sunrise Meraki Hotel  4* 11.06.19 18.06.19 25.06.19 02.07.19 09.07.19 16.07.19 23.07.19 30.07.19 06.08.19 13.08.19 20.08.19 27.08.19
DBL Gypster Sea View 572 572 572 610 610 610 610 628 628 628 628 619
DBL Trouble Garden/Pool View 523 523 523 560 560 560 560 579 579 579 579 569
DBL Trouble Sea View 610 610 610 647 647 647 647 666 666 666 666 656
SGL Gypster Sea View 746 746 746 796 796 796 796 827 827 827 827 814
SGL Trouble Garden/Pool View 672 672 672 722 722 722 722 753 753 753 753 739
TRL Trouble Sea View 591 591 591 628 628 628 628 647 647 647 647 638


Цените се дадени по лице и истите вклучуваат:

6 ноќевања на улусга All inclusive

Авионски билет со чартер лет на релација Скопје - Хургада - Скопје (директен летдозволени 20 кг чекиран багаж по лице

Трансфер  аеродром - хотел - аеродром

Организација на аранжманот


Цената не вклучува:

Аеродромски такси во висина од 80 еур по лице (25 еур за деца до 1.99 г)

Египетска влезна виза - за патници со маккедонски пасоши се добива на аеродром при пристигнување во Хургада.

Потребно е да имате пасош со важност најмалку 6 месеци од датумот на завршување на Вашиот престој во Хургада и хотелска резервација.

Цената на визата е 25$ и истата се плаќа на лице место.

Пансионски услуги во хотелот после одјавување на собите 

Патничко осигурување

Факултативни екскурзии и индивидуални трошоци.

Сите цени се изразени во евра, плаќањето е во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 денари.