• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA SHISHEVIKJ (5)

 

Во срцето на Јадранскиот брег на Црна Гора ве чека Будва - бисерот на ривиерата, со долга песочна плажа, а посебно позната по ноќниот живот со многу диска, кафичи, ресторани па,  вашиот одмор ќе го направат незаборавен.

Вила ”ШИШЕВИЌ” - на 90 - 100 м од Словенска плажа со: 1/2, 1/2+1, 1/3, 1/2+2 студија, опремени со мини кујна, тараса, twc, твwi-fi и клима вклучени во цената.

 

     Период

Ноќевања   

1/2

1/2+1

1/3

1/2+2

10.06-18.06

8

109

139

159

179

      18.06-26.06

8

149

169

199

219

26.06-04.07

8

189

209

239

259

04.07-12.07

8

219

239

269

289

12.07-20.07

8

259

279

309

329

20.07-28.07

8

289

329

369

399

28.07-05.08

8

289

329

369

399

05.08-13.08

8

289

329

369

399

13.08-21.08

8

279

299

339

359

21.08-29.08

8

259

279

309

329

29.08-06.09

8

189

209

239

259

06.09-09.09

3

65

85

95

99

                         
Цените се изразени во евра за наем на студио за 3 и 8 ноќевања - без превоз.

 

Автобуски превоз: 40 € - повратен билет, 25 € за деца, 25 € - еден правец, 15 € за деца

 

Поаѓање: 

 Прилеп: 22 ч,

Битола: 22:45 ч,

Охрид: 24:00 ч. 

Враќање: Будва: 14:00 ч.


Термини на поаѓање:

09,17,25 Јуни; 03,11,19,27 Јули; 04,12,20,28 Август; 05 Септември

Цените се во евра, плаќањето е во денарска противредност – 1 € - 61.8 денари.

Напомена: 

 Доплата за туристичка такса 1 € по ден (во агенција),

како и доплата за патничко здравствено патничко осигурување . 

Собите се напуштаат во9 ч, а сместувањето во 13 ч, за хигиената во студијата за време на престојат се грижат самите клиенти.

Промена на постелнина на 4 дена.