• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA ANEMOHADI (24)

 

Вилата е лоцирана на  90 м од плажа  и 50 метри од центарот на Сивири. Вилата располага со 1/2+2 апартмани кои се состојат од 2 одделни соби, спална соба со брачен кревет  и кауч на раскопување во дневната  соба. Сите апартмани имаат  сопствена  тераса,комплетно опремена  кујна, ТВ и клима уред

 Клима уредот е вклучен во цената , менување постелнина  1 пат во текот на престојот

Цените се изразени за НАЕМ на 7 ноќевања

 

-20% попуст за резервација и уплата 100% до 30.12.2018
-15% попуст за резервација и уплата  100% до 28.02.2019
-10% попуст за резервација и уплата  100% до 31.03.2019

 

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

период

ноќевања

Апп со 1 спална 1/2+2

Коментар

18.05-25.05.2019

7

* 79€ 

Промо

25.05-01.06.2019

7

*119 € 

Промо

01.06-08.06.2019

7

*139 € 

Промо

08.06-15.06.2019

7

*169 € 

Промо

15.06-22.06.2019

7

199 €

 

22.06-29.06.2019

7

239 €

 

29.06-06.07.2019

7

339 €

 

06.07-13.07.2019

7

379 €

 

13.07-20.07.2019

7

429 €

 

20.07-27.07.2019

7

449 €

 

 27.07-03.08.2019

7

469 €

 

 03.08-10.08.2019

7

469 €

 

 10.08-17.08.2019

7

469 €

 

 17.08-24.08.2019

7

449 €

 

 24.08-31.08.2019

7

429 €

 

 31.08-07.09.2019

7

329 €

 

 07.09-14.09.2019

7

* 199€ 

Промо

 14.09-21.09.2019

7

*159 € 

Промо

 21.09-28.09.2019

7

*119 € 

Промо

Цените се во €, се плаќа во денари 1€ = 61,8 денари.
На промо цените и за рана резервација НЕ следува попуст


 

Во цената Е вклучено:

-7 ноќевања,
-Користење клима уред,
-Користење безжичен интернет

 

Во цената НЕ Е вклучено:

-Превоз,
-Патничко осигурување,
-Такса 0,50 центи на ден за соба се плаќа во објектот

 

Организираме автобуски превоз со доплата 

Време на поаѓање и цена за превоз од Скопје за Халкидики (секоја сабота):

03:40 h Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес  40€ по лице

04:00 h Скопје (Дрводекор) 35€ по лице

04:30 h Велес (бензинска мотел Македонија) 35€ по лице

05:00 h Неготино (бензинска Неготино)  35€ по лице

05:00 h Струмица (бензинска Макпетрол нов кружен тек) – Трансфер до Удово 40€ по лице

05:40 h Удово (бензинска Удово)  35€ по лице

06:00 h Граничен премин (бензинска Шимов)  35€ по лице 

 

Време на поаѓање и цена за превоз од Битола за Халкидики:

04:00 h Битола (Пред спортска Сала)  35€ по лице

03:15 hПрилеп (бензинска Салида) -Трансфер до Битола 30€

02.15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола  35€ по лице

02:45 h Кичево (пред т.а.Меридијан) – Трансфер до Битола  35€ по лице

02:30 h Охрид (бензинска Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола  35€ по лице

03.15 h Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола  30€ по лице


Попуст за деца:

Деца од 2 до 11,99 години:

Попуст 10€ од редовната цена

Деца до 1,99 години бесплатно