• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA ZAFIRIA (62)

 

ЗАФИРИА ВИЛА се наоѓа на мирно место во центарот на Полихроно и на само 90м-100м од плажа, на одлична локација на само 50м од маркети, продавници....Располага со модерно опремени трокреветни апартмани на прв кат и четворокреветни големи и пространи студиа на приземје.Сите се коплетно реновирани со ТВ, интернет и клима (вклучена во цената).Вилата располага и со сопствен паркинг.

КООРДИНАТИ: 40.016195,23.527526

 

 

Напомена: 

Смените се однесуваат на апартман за 10 ноќевања

Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот

Сместување во собите е во 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 09.30 часот по локално време 

При сместувањето влегувате во чисти соби, но за време на престојот сами се грижите за хигиената.По завршување на Вашето летување, должни сте апартманот да го оставите во пристојна(чиста) состојба. 

Во случај на причинета штета за време на престојот,корисникот на апартманот ја надоместува штетата на сопственикот на вилата на лице место. 

Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на Last Minute понуда да ги објави и продаде останатите слободни капацитети во одредена вила по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот.Лицата кои претходно уплатиле својот аранжман немаат право на надомест на средтвата на име на разлика во цената. 

За уплатени два аранжмана 10+10 ноќевања одобруваме попуст од 10 % на вториот аранжман за сезонските смени од 01.07.-30.08. 

Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари. 

Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

возрасни: 35 €

деца од 2 до 12 години: 25 €

деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)