• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

HOTEL OTRANT 4* (1)

Локација: хотелот се наоѓа во стариот град на Улцињ
Сместувачки капацитети: сите соби се комплетно опремени со клима, LCD TV, балкон со поглед на море или планина.
Услуга: AI (се вклучено, појадок ручек, вечера и пијалоци)
Плажа: хотелот се наоѓа на една минута пешачење до плажа.
Хотелски содржини: ресторан, бар, базен, тениски терен и терен за одбојка. 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.