• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA GUZELIS (5)

 

ВИЛА ГУЗЕЛИС Се наоѓа во новиот дел на Неи Пори, на околу 50 - 60 м. од плажа има 5 дуплекс апартмани кои се погодни за две фамилии со две спални соби а заедничка кујна и купатило, ТВ, Wi - Fi, клима уред (доплата по 5 € на ден по соба) и комфорни тераси. 

Агенцијата организатор не може да  ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот  како бесплатна услуга.


                                                                                            Студија                                     Апп - Дуплекси

ПЕРИОД

Ноќ

1/2

1/3

1/4

1/2+1/2

1/2+1/3

1/3+1/3

01.06-09.06

8

60

70

75

95

100

110

09.06-17.06

8

120

140

150

180

190

200

17.06-25.06

8

180

200

210

290

300

310

25.06-03.07

8

240

260

270

380

390

400

03.07-11.07

8

270

300

310

400

420

440

11.07-19.07

8

280

300

320

440

460

480

19.07-27.07

8

300

320

330

480

520

540

27.07-04.08

8

300

320

330

480

520

540

04.08-12.08

8

300

320

330

480

520

540

12.08-20.08

8

300

320

330

480

520

540

20.08-28.08

8

280

300

310

440

460

480

28.08-05.09

8

220

240

250

360

370

380

05.09-13.09

8

160

170

180

270

280

290

13.09-21.09

8

100

110

120

160

170

180

21.09-29.09

8

60

65

70

90

100

110

 

Доплата за туристичка такса 0,5 € - 1 € по соба на ден во агенција.

Цените се изразени во евра за наем на студио и апартман за 8 ноќевања.

Автобуски превоз:

 Прилеп 05:00 ч,

Враќање:

Неи Пори 13:00 ч, по локално време.

Цена за превоз:

 1800 ден. (29 €) повратен билет.

За деца до 14 год 1000 ден. (16.5 €) 

Напомена:

Задолжително патничко здравствено осигурување

 За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти.

Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално време.

Плаќањето е во денарска противредност (1 € = 61.8 ден.).